AFLAK NOVIN KAR Co.

About2018-08-27T03:20:06+00:00

AFLAK NOVIN KAR

Commercial Company

Engineering

&

شرکت مهندسی بازرگانی افلاک نوین کار

شرکت مهندسي بازرگاني افلاک نوين کار در سال 84 و با هدف تامین نيازهاي صنايع نفت، گاز، پتروشيمي در بخش تامین مواد شیمیایی مرتبط با سیستم های تصفیه آب صنعتی (رزینی) فعاليت خود را آغاز نمود. با گذشت زمان اين شرکت فعاليت خود را در زمینه تامین مواد شیمیایی و قطعات مکانیکی صنایع مختلف از جمله صنايع غذايي، معدنی، شیمیایی و .. گسترش داده است.

به کمک دانش فني و تخصص موجود در شرکت افلاک نوينکار هم اکنون اين شرکت توانايي بر آورده ساختن بخش گسترده اي از نيازهاي مواد شيميايي و قطعات مکانيکي در صنايع گوناگون بالاخص نفت، گاز، پتروشيمي و نیروگاهی و همچنین ارائه خدمات مهندسی شامل طراحی، بهینه سازی و خدمات پس از فروش در ارتباط با سیستم های تصفیه آب صنعتی را دارد. کلیه خدمات فوق به پشتوانه همکاری نزدیک با بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان اروپایی و آمریکایی مقدور گردیده است. این شرکت در حال حاضر بعنوان نماینده برخی از خوشنام ترین تولیدکنندگان مواد شیمیایی و تجهیزات مکانیکی فعالیت می نماید.

اين شرکت در ادامه تلاش براي تحقق اهداف خود از جمله کمک به ارتقا هرچه بيشترصنايع کشور، برآورده ساختن نيازهاي مشتري در بالاترين سطح کيفي و رضايت را سرلوحه فعاليت خويش قرار داده است. لذا در برقراری ارتباط با شرکت های خارجی همواره دریافت خدمات فنی قبل و پس از فروش برای این شرکت دارای اولویت اول و حتی بالاتر از مباحث خدمات بازرگانی قرار دارد و مشتریان این شرکت هیچگاه فقدانی از این بابت احساس نخواهند نمود.

شرکت مهندسي بازرگاني افلاک نوينکار متشکل از يک تيم منسجم مديران متخصص، تحصيل کرده و با تجربه مي باشد که همگي تجاربي موفق در سطوح مختلف مديريتي را در کارنامه خود دارند. اين تجارب آنها را قادر ساخته تا هرچه بيشتر شرکت را در ارئه خدمات تخصصي در بالاترين سطح کيفي، ياري دهند.

شناخت دقيق کادر اين شرکت از اقتصاد ايران که با بیش از 20 سال تجربيات ارزشمند آنان در عرصه هاي مختلف مديريتي همراه شده است، اين شرکت را قادر ساخته تا حضور خود در عرصه اقتصادي کشور را روز به روز پر رنگ تر سازد.

همکاران ما

شرکت مهندسي بازرگاني افلاک نوينکار متشکل از يک تيم منسجم مديران متخصص، تحصيل کرده و با تجربه مي باشد که همگي تجاربي موفق در سطوح مختلف مديريتي را در کارنامه خود دارند. اين تجارب آنها را قادر ساخته تا هرچه بيشتر شرکت را در ارئه خدمات تخصصي در بالاترين سطح کيفي، ياري دهند.

آقای x
آقای xمدیر عامل
توضیحات راجع به مدیرعامل
خانم x
خانم xمدیر روابط عمومی
توضیحات تکمیلی
آقای y
آقای yمدیر فروش
توضیحات تکمیلی

برندها

کلیه خدمات این شرکت به پشتوانه همکاری نزدیک با بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان اروپایی و آمریکایی مقدور گردیده است و در حال حاضر بعنوان نماینده برخی از خوشنام ترین تولیدکنندگان مواد شیمیایی و تجهیزات مکانیکی فعالیت می نماید.

به عنوان مثال: “فعالیت اقتصادی تنها راه توسعه یک کشور است. تولید صنعتی یکی از بهترین و سازنده ترین جنبه‌های فعالیت اقتصادی به شماره می‌رود. کشوری که مردمی متعهد داشته باشد و بیش از نیازش تولید کند، کشور مستقلی است که خواهد توانست شرایط زندگی بهتری برای مردم خود فراهم نماید.

کشور ما ایران به عنوان یک کشور در حال توسعه باید برای رسیدن به سطح اقتصادی کشورهای توسعه یافته بیشتر تلاش نماید. شرکت پایساز ضمن برخوردای از 4 دهه تجربه در زمینه طراحی، ساخت و نصب تجهیزات صنعتی همواره از استعدادهای پرسنل جوان و سخت کوش خود بهره برده است و سابقه درخشانی را در عرصه‌های بین‌المللی را به تصویر کشیده است.

 ما با تکیه بر دانش فنی و مهارت‌های حرفه‌ای پرسنل صدیق شرکت پایساز در کنار تجارب شرکت خواهیم توانست با اجرای پروژه‌های عمده در سطح بین‌المللی در رشد و توسعه کشورمان سهم بزرگی داشته باشیم. ضمناً با مشارکت و همکاري با شرکت‌هاي معتبر داخلي و خارجي حداکثر تلاش خود را جهت بومي‌سازي دانش مديريت پروژه و تکنولوژي‌هاي برتر جهاني و نيز استفاده حداکثر از توانمندي‌هاي علمي، صنعتي، اجرايي و ساخت داخل به عمل خواهیم آورد.”

آقای مهندس … — مدیر عامل

گالری تصاویر

گواهینامه ها، افتخارات و مجوزها